Archiwum 15 października 2015


Zobacz jak szybko schudnąć z ud zapraszamy...
Autor: jakschudnaczbrzucha
Tagi: jak szybko schudnąć   dieta odchudzająca   dieta na płaski brzuch   jak schudnąć z brzucha   jak schudnąć w tydzień  
15 października 2015, 20:02

Najpopularniejsze diety

Dieta kopenhaska

Jest to jedna z najbardziej surowych diet, w której dzienne zapotrzebowanie organizmu na energię jest brutalnie ignorowane. Sęk w tym, że przy takim ograniczeniu organizm nie jest w stanie spalać tłuszczów, a bierze się za zapasy białek. Jasne, stracisz masę, ale jednocześnie siłę, gdyż składem białek są mięśnie. Możesz to potraktować jako przymuszenie organizmu do aktu autokanibalizmu. Dodatkowo przy diecie kopenhaskiej pojawiają się niewielkie (bo dieta trwa tylko 14 dni, toteż na zrobienie większych nie ma czasu) awitaminozy. Zobacz jak schudnac z udzapraszamy! Strata masy, która – co trzeba przyznać – następuje, jest skutkiem utraty masy mięśniowej i wody, natomiast tłuszcze zostają faktycznie nietknięte. Bardzo ważnym problemem jest również fakt, że dieta kopenhaska nie umożliwia na wyuczenie poprawnych nawyków żywieniowych – śniadanie, jakie powinno być obfite, składa się z kawy i 5g cukru. Prosta droga do omdleń oraz tragicznego samopoczucia.

Dieta Ducana

Cóż – o diecie tej wolno napisać całe księgi, ale inni to już stworzyli. Dość oznajmić, że francuski lekarz, który tę dietę opracował, został poprzez związek medyczny pozbawiony prawa do piastowania zawodu, a w szpitalach każdego roku ląduje całkiem liczna grupa zwolenniczek jego diety. Dodajmy jeszcze, iż pan Ducan przestał być doktorem – jak to podkreślała komisja dyscyplinarna – nie tylko za fakt, że zamiast zajmować się niesieniem pomocy, zajmował się przede wszystkim zarabianiem na swojej diecie, ale istotnie za to, że ten produkt jest nie tylko szkodliwy, ale wręcz przypuszczalnie groźny dla życia. Na tym ukończę opis, żebyś nie mogła nawet myśleć o tym, iż dieta Ducana zdoła Ci pomóc.